aku farbu CTR FK8?

pokec o čemkoliv

Moderátoři: Amigo, riderhenry

Uživatelský avatar
blesk666
Příspěvky: 2467
Registrován: 18 bře 2008, 23:52

aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od blesk666 » 20 úno 2018, 12:14

jedna z moznosti (skoro uz jedina) mi vychadza CTR FK8. Akosi sa vsak celkom neviem na 100% rozhodnut pre farbu.
Na vyber su:
1.Championship white
2.Rally red
3.Polishshed Metal (tmavosiva metaliza)
4.Black Pearl
5. Aegean blue - proste modra metaliza
6.Sonic grey (svetlo siva)

1.biela “championship” je pre Hondu asi ta Prva po ktorej siaha vatsina. Avsak v nej podla mna nepekne vystupuju cierne plochy na narazniku zozadu a aj ine cierne doplnky (spliteri, maska...), Zaroven tak nejak viac zanika tvar diskov. Pekny je naopak kontrast biela - cervene doplnky a sedacky (aj ked kriklavejsi ako pri tmavo sivej).
2.nie som vobec nadsenec cervenych aut, aj ked k Ferrari a Alfe a mozno uz aj sucastnej Mazde patria. Sportove auto je vsak o emocii, uz ked sa nanho pozriete a ked sa mam rozhodovat emotivne, tak sa mi v cervenej to auto akosi asi najviac paci. Navye to je jedina bezpriplatkova farba. Co ma trochu mrzi je ze sa mi viac paci kontrast cervene sedacky a tmavo siva alebo biela:-)
3.Polished metal - auto trochu znenapadnuje, je uz dost napadne tvarmi a pekne kontrastuje k nenapadnej sivej to cervene na nom ako: sedacky, loga, tenka cervena linka na diskoch a na lizatkach. Mam ju na druhom mieste spolu s bielou
4.black pearl - najlepsie maskuje cudne cierne plochy na zadnom narazniku, avsak cierne doplnky z plastov posobia uz na novom aute trochu vysednuto a cierna je nahaklivejsia na skrabance a dobky od kamienkov
5. nad modrou metalizou moc neuvazujem - vyrazna farba a k tomu vyrazne tvary a vo vysledku uz cele moc prekombinovane podla mna (okrem ciernych a cervenych doplnkov a sedaciek este k tomu vyrazne modra)
5.nad sonic grey vobec neuvazujem v nej sa mi paci najmenej

vase nazory?
Naposledy upravil(a) blesk666 dne 24 bře 2018, 10:09, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
blesk666
Příspěvky: 2467
Registrován: 18 bře 2008, 23:52

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od blesk666 » 20 úno 2018, 15:11

ziadny nazor?

Uživatelský avatar
bigy
Příspěvky: 21
Registrován: 12 čer 2014, 10:55

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od bigy » 20 úno 2018, 15:19

za mě jednoznačně Polishshed Metal kamarád jí má na CTR9g a na živo je naprosto fantastická :)
Honda Civic Coupe Si #FG2
Toyota GT86HKS
#SickMachines

Uživatelský avatar
blesk666
Příspěvky: 2467
Registrován: 18 bře 2008, 23:52

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od blesk666 » 20 úno 2018, 16:06

bigy dik, dalsi? alebo este inak. Cervena nazor?

Uživatelský avatar
jagy
Příspěvky: 2932
Registrován: 06 bře 2008, 20:22

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od jagy » 20 úno 2018, 16:42

Ma smysl radit u subjektivni otazky jakou vybrat barvu? :) Cervena podle me sedi kazde ostre Honde a na FK8 se mi libi i ta tmave seda. Nejvic splyne cerna a bila mi nesedela uz na FK2.

PS: Nebude agresivni FK8 drazdit tve okoli vic, nez F80? :D
Jedetoshop.cz | Facebook | Instagram | Staň se fanouškem!
GR Yaris

Uživatelský avatar
Libas
Big chief
Příspěvky: 2593
Registrován: 13 úno 2008, 14:52
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od Libas » 20 úno 2018, 17:30

Teda Vilo, ty jedeš :-D Po prodeji M3 jsem si myslel, že už na rychlejší auta kašleš :-D Ono se to někdy přejí ;-) Ale samozřejmě jsem rád, že jedeš dál. :twisted:

Červená je super, sluší každé Type-R Hondě, jak již tu bylo napsáno. A pak se mi líbí Polished Metal nebo Sonic Grey. :wink:

Uživatelský avatar
blesk666
Příspěvky: 2467
Registrován: 18 bře 2008, 23:52

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od blesk666 » 20 úno 2018, 17:55

chalani ja uz som sa na to chcel vykaslat a kupit si obycajne daily. ale tym ze podmienka je nove so zarukou, tak bud si kupim nejaku total nudu ako som mal roky sluzobaky (Octavia, SuperB) a bude to este polosocka do 20tis Eur, alebo ked by to malo mat nejaku normalnejsiu motorizacu a vybavu, tak to bude +30tis Eur listprice. Toto som riesil dookola posledne tyzdne a dni. Medzitym som kandidatov poskusal a zo sucastnej produkcie HH je jednoznacna topka i30N a CTR. CTR je pomerne drahe auto a je nad pomyselny limit co som si dal (do 30tis Eur) ale pride mi to prakticky bez kompromisov. Neni to lahke ale je to jak fet, neviem sa nejak zmierit s tym jazdit v niecom nudnom.
Dik za podporu

Uživatelský avatar
blesk666
Příspěvky: 2467
Registrován: 18 bře 2008, 23:52

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od blesk666 » 20 úno 2018, 18:39

jagy: niekoho bude drazdit cokolvek okrem nejekej lacnej nenapadnej sede akej je vsade plno. Kazdopadne u tych kde by to este mohol byt urcity problem, nie je podstatna agresivita sportovch aut lebo sa v nich vobec nevyznaju, ale premiova znacka, co v ich ociach Honda nie je. M3 bolo pre nich proste drahe premiove auto. Crna Hondy je v cene aut alebo pod nimi na com jazdia ti zavistlivci, vdedy je to OK. (Vyslovene jeden povedak ze Megany RS cup boli tak akurat)

Co sa tyka subjektivity-jasne su vsak iste predsudky. Napr ze “cervena je pre teplych” a ze biela championship patri na TypeR-y.
Na niekyorych forach k tomu boli ankety a na jednom mala biela dokonca 66% hlasov na druhom 39% za nimi nasledovali s mensimi percentami postupne cervena, cierna, polished metal, modra a najmenej hlasov mala na oboch forach Sonic grey

Uživatelský avatar
jaymz
Příspěvky: 36
Registrován: 20 říj 2014, 18:17

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od jaymz » 20 úno 2018, 19:10

Co se týká barvy, tak Polished metal a co se týká dotyčných kterým vadí cizí úspěch opět jenom kroutím hlavou... nemáš to jednoduché. :?
Ať už si vybereš cokoliv, doufám že to zase nezačne někoho obtěžovat.
Pulsar GTiR

Uživatelský avatar
svobda
Příspěvky: 315
Registrován: 31 bře 2012, 16:41

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od svobda » 20 úno 2018, 19:13

Mě treba zas tolik nesedi cervena k nemu ty cerny veci jak naplacly na neho.. Sonic trochu takova zakladovka. Skoro bych se priklanel k Polished metal. Tady jsou obe u sebe . https://twitter.com/TypeR
Zas černá docela drsná a zaniknou trochu ty brutalnosti na prvni pohled. Bílá když je čistá je pecka taky no.
A Hyundaem bys asi provokoval min a mozna by byl prijemnejsi na kazdy den hravejsi ne tak ultimat ?

Uživatelský avatar
ImolaRed
Příspěvky: 476
Registrován: 04 lis 2012, 15:30
Bydliště: Praha

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od ImolaRed » 20 úno 2018, 20:27

V rámci odfádnění od barev, které tvoří majoritu městských kolon a vůbec aut obecně, bych jakkoli vynechal barvy jako šedé, bílé, černé a jejich různě odbarvené variace...

Trošku emocí a parády do toho hnusnýho světa :D

Takže z uvedených barev a na uvedené auto bych řešil pouze volbu

2.Rally red
nebo
5. Aegean blue - proste modra metaliza

ale je to tak individuální, že dobrá volba nemá zobecnění, je plně subjektivní :wink:
WWW.HOONRING.CZ - NS COACHING AND SERVICES

Uživatelský avatar
blesk666
Příspěvky: 2467
Registrován: 18 bře 2008, 23:52

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od blesk666 » 20 úno 2018, 22:44

ImolaRed: diky.

Uživatelský avatar
blesk666
Příspěvky: 2467
Registrován: 18 bře 2008, 23:52

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od blesk666 » 21 úno 2018, 00:23

svobda píše:Mě treba zas tolik nesedi cervena k nemu ty cerny veci jak naplacly na neho.. Sonic trochu takova zakladovka. Skoro bych se priklanel k Polished metal. Tady jsou obe u sebe . https://twitter.com/TypeR
Zas černá docela drsná a zaniknou trochu ty brutalnosti na prvni pohled. Bílá když je čistá je pecka taky no.
A Hyundaem bys asi provokoval min a mozna by byl prijemnejsi na kazdy den hravejsi ne tak ultimat ?
i30N sme ako prve zobrali na improvizovany “okruhu” na Pharos-e v BA kde je velmi kvalitny asfalt a siroke zakruty, kde sme mali den predtym CTR FK8
Prvy dojem a rozdiely:
1. Proti Honde to nebrzdi
2. i30N sa naklana podstatne viac a ma horsi grip (bolo okolo nuly a sucho a i30N bola na Continental Winter Contact, Honda letne myslim Pirelli)
3. i30N vyborny zvuk od vyfuku s realistickym a prirodzenym praskanim, Honda pekne az atmosfericky zavija od motora, vyfuk nenapadnejsi
4.i30N vysoky posed, paka radenia hlboko pri zemi - utopena, palubovka nizko-celkovo dojem, ked si len tak clovek sadne - ze sedi v babickinej i30 na nakupy
5. i30N Jazda po meste v Komfort mode je prekvapivo neprijemna-auto poskakuje a hupe sa dopredu, dozadu (kolega povedal akoby mal vytecene tlmice a skakal len na strunach), v N-mode permanentne natriasanie sa ukludni, avsak tuhost sa vyrazne zvisi a razy od nerovnosti su hodne citit-takze ani tak by to do mesta neslo.
Honda v komfort mode je jak dobre zrely syr. kludna, komfortna pritom stale citit ze to neni obycajne presuvadlo-radost s tym len tak po meste cruisovat -bravo a pre mna obrovsky plusovy bod lebo prave komfortom v meste som v meste trochu v M-ku trpel s autom
6. Neskor ked som si zacal viac dovolovat citit ze by sa i30N mohla vediet hrat ale proti Honde skoro vo vsetkom podla nas zaostavala

Druhy dojem i30N:
druhy den sme ju zobrali na Pezinsku Babu aaa vyjazdili sme tam plnu nadrz a smiali sa a vrteli hlavami zaroven. To auto je na limite menej nedotacave ako v tomto smere doteraz neprekonany Megan RS 265 cup. Zakruty som skusal ist skor a skor na plyn a naladenie toho predku so samosvorom je take ze ho proste az nepochopitelne stale staca dovnutra obluku. Dovolujeme si az nezmysly a auto nielen velmi bavi ale aj je na Babe velmi slusne rychle. Az tak ze sme zacali pochybovat ci to Honda zvladne aspon takto a jak sme mysleli z prejavu v meste a na hladkom asfalte a sirokych zakrutach improvizovaneho “okruhu” ze uz ani nema zmysel nieco skusat, tak po jazde na Babe je rozhodnute ze tam druhy den zoberieme aj Hondu.

Druhy dojem Honda:
Jazdime za sebou s kolegom opat na Babe a striedame si auta, Jak som sakra mohol pochybovat. Honda je kral v zakrutach a je este lepsia ako i30N co sa az verit nechce ze sa da a ja pomaly chapem ze sa predokolky posunuli dalej od cias kralovania MRS 265 cup a ze to nemusi byt pre mna navzdy “mrtva a nespravne pohanana naprava”.Leon Cupra by sa mohla “prist poziet” ako sa to robi ci uz u Hondy alebo aj od i30N.
Honda sa staca do zakruty viac postaru -citit voac kedy zacne zvierat samosvor -neni to tak plynule ako u i30N ale ma to ono starosvetske kuzlo a ten samosvor je naladeny spolu s predok tak dobre ze prekonava MRS265 v podstate vo vsetkom (co by som nikdy na predokolku uz necakal)
Honda je zaroven este rychlehsia a limity ma dalej ako i30n a nestavia sa na predne na ostrych brzdach z kopca,
obe auta vynikajuce-Honda je vsak nielen dotiahnutejsia ale posobi uz ako sa v nej sedi ako sportove auto s vynikajucimi sedackami, uspokojivym radenima radickou blizko volantu ale aj ovela komfortnejsim naladenim v komfort mode ako i30N,
Klobuk dole pred obomi ale Honda i30N prekonava vcelku pre mna jasne komplexnym dojmom aj ako daily aj ako sportove nacinie. Nie uplne tiez nepodstatne -interier Hondy na mna posobi ovela sportovejsie a ovela hodnotnejsie, co neneni u sportoveho auta zanedbatelne a tych par tisic Eur navrch neni zanedbatelnych ale pre mna opodstatnenych

Uživatelský avatar
svobda
Příspěvky: 315
Registrován: 31 bře 2012, 16:41

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od svobda » 21 úno 2018, 09:23

Díky za schrnutí obou aut. Vysokej posez byl vždy hrozný i ST fordech vždy mi to zkazilo dojem z auta.
Jak Imola napsal je fakt, že minule ke mě přijeli kluci s golfem 2 GTi nějaká fialovo růžová nejdřív jsem říkal cos mu to provedl a když jsem zjistil že se jedná o origo barvu tak jsem si říkal proč ne GTi má bejt vidět.. Otázka jak moc chceš bejt viděn.

Beny
Příspěvky: 61
Registrován: 10 pro 2017, 10:11

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od Beny » 21 úno 2018, 09:33

svobda píše:...GTi má bejt vidět...
Souhlas. A proto:
Obrázek
ex. Almera GTi SR20DE; CRF 450R Supermoto
daily: Primera P11 SR20DE
weekend: MX-5 NA VVT

Uživatelský avatar
Almeragt
Příspěvky: 370
Registrován: 03 dub 2012, 14:50

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od Almeragt » 21 úno 2018, 09:49

taktiez si myslim ze farba je subjektivna zalezitost, kde velku rolu zohrava osobny vkus alebo preferencie samotného majitela. Co by bolo pre mna dolezite - a co si nespomenul je ucel, na ktory budes auto pouzivat. Pokial sa ma jednat o auto, ktore bude z casti sluzit ako "sluzobak", volil by som decentnejsie, mozno fadnejsie farby - nakolko to auto krici samo o sebe... Takze za mna "polished metal" /paci sa mi aj kvôli tomu, ze tie pre mna skarede cierne plastove casti na zadku az tak "nekricia". Pre mna to auto zozadu troska posobi ako nepodareny tuning :) a prave tato farba pomoze tym "skaredsim" castiam zaniknut, alebo nevyniknut.../ . Pokial by sa malo jednat cisto o sukromne vozenie, tak by to bola cervena alebo modra...

Uživatelský avatar
hlada
Příspěvky: 163
Registrován: 28 úno 2015, 13:41
Bydliště: Olomoucko

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od hlada » 21 úno 2018, 10:13

též se přikláním k polished metal, prostě mi k tomu autu sedí nejvíc, rysy auta jdou hezky vidět a černé plochy tak nerazí... jako další bych bral červenou, jak nemusím modrou na autech, tak taky není k zahození.. černá je moc černá :D bílá ujde, ale kdo to má furt čistit.. sonic grey? působí na mě plastově

Uživatelský avatar
Awatar
Příspěvky: 945
Registrován: 24 lis 2008, 10:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od Awatar » 21 úno 2018, 10:39

Záleží co si myslíš o tvarech toho auta, v sonic grey z mého pohledu nejlépe vyniknou a ta šedivá se neokouká, za mne jasná volba. Zároveň ze zkušenosti můžu říct, že když jsem měl velmi podobnou barvu na autě, nebylo moc poznat, že je špinavé a auto vypadalo dobře i v zimě. A bude jich málo. Červená mu taky sluší, auto v ní vypadá nejagresivněji. Jako poslední volbu bych viděl Polished metal, pokud je pro tebe sonic grey moc, ale zbytečně auto přijde trochu o agresivní charakter.

Takže za mě:
1. Sonic Grey
2. Rally Red
3. Polishshed Metal

Bílá se okouká a je moc velký kontrast mezi plastovými díly a karoserií, taky jakmile je auto lehce špinavé už nevypadá dobře. Černá na černých kolech je lákavá kombinace, ale osobně bych se musel zbavit těch červených proužků na kolech a štval by mě kontrast plast-karoserie. Modrá je mimo.
SIDEWAYS.cz
S15 - JDM
@awatardk

Kousmen
Příspěvky: 256
Registrován: 28 zář 2010, 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od Kousmen » 21 úno 2018, 15:00

Určitě Black Pearl, ale stejně si nakonec vybereš po svým. Každopádně nepobírám přechod na ošklivou předokolku. Stejně zase spadneš do nějaké škatulky silničních pirátů a začne se šuškat že nový auta měníš jako ponožky. Napadá mě zajít do reklamky pro polep "splácej dýl, kup si víc" pod logem libovolné banky nebo něco podobně evokujícího dojem, že auto nebylo za hotový.

Uživatelský avatar
blesk666
Příspěvky: 2467
Registrován: 18 bře 2008, 23:52

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od blesk666 » 21 úno 2018, 15:29

Z hladiska toho kam moze posuvat jazdca zadokolka, je prechod opat na predokolku urcite krok spat.
Stale ale lepsie pre udrziavanie kontaktu s jazdenim, jazdit denne spickovu predokolku, ako mat v garazi akukolvek zadokolku s ktorou sa moc jazdit nebude a na daily nejaku Ochcavku alebo SuperB. Este raz opakujem - nemenitelnou podmienkou bolo aby bolo auto nove, s plnou zarukou, druhou boko aby ostal vo firme nejaky vyznamnejsi cash po predaji M3 a kupe noveho, cize muselo byt lacnejsie a mat pouzitelne zadne sedacky. Ako som tu uz rozoberal minuly rok ked som nad tym prvy krat uvazoval a skusal GT86 ktora ma vsak naprosto nepouzitelne zadne sedacky (skusal som fakt sa to neda). Impreza Sti a FoFo RS vyjde aj s registracnym poplatkom uz moc (u nas podla vykonu). Navyse na FoFo RS su tak desive referencie na obrovske problemy s kvalitou ze by som to ani neriskoval (na SK mame jednu co za 10 mesiacov bola na 7-ych vaznych reklamaciach z toho 3x motor, 2x zadne spojky na diferaku...).
Inak M3 som mal v intenciach mojich standardov a to 18mesiacov. Sluzobne auta ked som este pravoval v korporacii som menieval podobne casto a “zabavne” priemerne tiez takto. Jedne co mame dlhsie tak su rodinne (predtym FoFo C-max a teraz X1)

Uživatelský avatar
blesk666
Příspěvky: 2467
Registrován: 18 bře 2008, 23:52

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od blesk666 » 21 úno 2018, 16:51

este jedna pripomienka-svokor mal niekolko rokov Toyotu Corolku v tmavo sivej metalize a teraz ma Aurisa v tej istej farbe. Obe auta mal od nova a obe auta boli burane kazde 2x (Corolla prvy krat dokonca druhy den po kupe) s tym ze mu v troch zo styroch pripadov povedal vynnik (nikdy nebol svokor vynny) “prepacte ja som vas nevidel” To mam tiez na pamati a povedal si ze ked budem rozmyslat o nenapadnej farbe aby som si najprv nafackoval. Moja zena je napr sero “slepa” ked sa stmieva, sive auta vobec nevidi a preto sa vyhyba jazdeniu vtedy. Ja vekom zistujem tiez ze periferne taketo tmave objekty uz tiez horsie vidim v sere.
Inak este pikoska k svokrovi - ked som sa ho pytal preco si vybral taku farbu na Aurosa ked sme sa uz bavili o tom ze ho ludia nevidia, tak odpoved bola - kvoli susedom a kolegom (teraz uz je svokor dochodca) nech si nemyslia ze mame nove auto a nezavidia... A ze aku farbu by si inak vybral? ze cervenu (skoro som odpadok, svokor je vzdy velmi striedmy a konzervativny clovek, (aj ked kreativny)).

Uživatelský avatar
Libas
Big chief
Příspěvky: 2593
Registrován: 13 úno 2008, 14:52
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od Libas » 21 úno 2018, 19:42

Tak tady asi fakt co člověk to názor :D Můj názor je ve shodě s Awatarem. Sonic grey nepůsobí vůbec plastově, výjimečné auto má mít výjimečnou barvu, která se neokouká. :wink: Červená je červená a polished metal je hodně fajn barva. Uvidíme, s čím nás Vilo překvapí, hlavně ne modrou, ale tu asi nemáš ani v plánu snad.
Btw. nepamatuji, že bychom tu na tomto fóru někomu vybírali barvu na nové auto :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
blesk666
Příspěvky: 2467
Registrován: 18 bře 2008, 23:52

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od blesk666 » 21 úno 2018, 20:25

CTR 10g je asi dost kontroverzna, este sa mi nestalo ze by som sa nevedel jednoznacne rozhodnut pre farbu:-)
kazdopadne si cenim a dakujem za nazory, kludne este doplnajte dalsie.

Uživatelský avatar
blesk666
Příspěvky: 2467
Registrován: 18 bře 2008, 23:52

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od blesk666 » 22 úno 2018, 08:08

priebezne vysledky:
1. Polished metal 5x
2.Rally red 3x
3. Sonic grey 2x
4.black pearl 1x
Naposledy upravil(a) blesk666 dne 22 úno 2018, 11:20, celkem upraveno 1 x.

LastV8
Příspěvky: 607
Registrován: 01 říj 2009, 09:16
Kontaktovat uživatele:

Re: aku farbu CTR FK8?

Příspěvek od LastV8 » 22 úno 2018, 10:10

Vilo, ja som tiež za Polished Metal. Potešilo ma tvoje zhodnotenie CTR a i30N, totiž zatiaľ som týždeň drvil iba i30N (https://revrats.sk/hyundai-i30n-perform ... hjundosik/), bavilo ma však super, bol som aj na Babe. Ale som dosť Hondista, doma mám K20+LSD, to je proste niečo neskutočné na dnešné pomery, na plyn to reaguje bez lagu, samosvor pekne stáča do zákruty a keďže to má pod 1300 kg, tak to aj ide, takže aj keď má 10 rokov, ja proste nemám žiadnu motiváciu si kúpiť niečo novšie, aj keď na to mám. Ale to je odbočka. Ja by som si veľmo prial, aby si kúpil CTR10 a potom ma v nej previezol. Som zvedavý. 9G bola rýchla ako čert, ale ten uskákaný podvozok bol mimo všade inde, okrem okruhu.

Tak držím palce!
daily and fun: 10' Mazda 3 MPS II BL

exfun:
07' Honda Civic Si
01' Mazda MX-5 NBFL 1.8 Sportive
96' Subaru Impreza GT
99' Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS

http://revrats.sk/
https://www.facebook.com/revrats/

Odpovědět