Games - aneb kdo co paří

z různých akcí a koutů světa :-)

Moderátoři: Amigo, riderhenry

Odpovědět
Uživatelský avatar
r4ms3s
Příspěvky: 317
Registrován: 21 črc 2013, 08:59

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od r4ms3s » 06 pro 2013, 15:24

ještě fotka Steelbooku zezadu: https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 1d57b90d82

právě přemýšlím koupit G25 nebo něco takového pro "začátek" :)

Uživatelský avatar
shaman
Příspěvky: 598
Registrován: 23 kvě 2008, 16:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od shaman » 06 pro 2013, 15:30

Já mám taky Anniversary, krabička je to hezká.
G27 je lepší a nestojí o moc víc.

Uživatelský avatar
awaj12
Příspěvky: 283
Registrován: 22 úno 2010, 16:12
Bydliště: Rožnov p. R.

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od awaj12 » 06 pro 2013, 15:31

SeeJ. píše:Jezdite LFS s koupenou licencí? Taky hraju v mezičase pár řádků let, ale pořád demo, chybí volant;) Předtím sem měl odemčenou offline verzi X tak zvažuju koupi S2
Chceš i závodit nebo hlavně driftit? Za 2 stovky ti dám jednu s banem na závodní server (zbývá zhruba 1,5 roku) :smt006

Uživatelský avatar
DjRaspby
Příspěvky: 723
Registrován: 07 kvě 2013, 18:04

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od DjRaspby » 06 pro 2013, 20:08

Tak GT6 zatím pecka...i když to z vidí nebylo znák, grafika je lepší...sice detaily jako takové jsou stejné, ale lepší kvalita stínu, světelné efekty, detailnější interiéry a hlavně jízní model (už i předokolky se dají hezky rozhodit a jezdí se s nima o dost zábavněji) doznal celkem dost úprav, volant má větší odpor a celkově je z něj více poznat, zvuk kvílejících pneu je taky zase o kus lepší..sice to hraju asi 2 hodiny teprve..ale tohle už jsem poznal...fakt to vypadá na další masterpiece...a hlavně: TĚCH AUT a krásných nových tratí....

PS: Hraju na Logitech Driving Force GT

Uživatelský avatar
Sklenk@
Příspěvky: 282
Registrován: 22 srp 2010, 17:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od Sklenk@ » 06 pro 2013, 20:36

Dneska jsem se stal hrdým majitelem Gran Turismo 6 :))) .....
BMW E36 318is M42
ex: Impreza sedan jakoturbo 97 BORO!


Honis kone, jezdis rovne?....

"Don't drive slowly. Drive fast ..." Jezza

Uživatelský avatar
DjRaspby
Příspěvky: 723
Registrován: 07 kvě 2013, 18:04

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od DjRaspby » 06 pro 2013, 21:07

ještě bych jenom dodal...že standard modely jsou tam pořád. Sice zvenku vypadají o něco lépe než v GT5, tak pořád chybí interiér a nejsou k tomu bodykity - jen kola a křídlo. Nicméně to mě od nákupu Supry MK4 mě to rozhodně neodradilo :)

Uživatelský avatar
Sklenk@
Příspěvky: 282
Registrován: 22 srp 2010, 17:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od Sklenk@ » 07 pro 2013, 02:12

tyjo, já ti nevím, gt5 i gt4 sem hrál a po přechodu ze 4 na 5 mi přišly pětky hrozně arkádový .... časem jsem našel správný nastavení obtížnosti , vypnul skidforce asistence atd a OK, ted jsem zapnul šestky, povypínal co jsem našel a přijde mi to prostě jako arkáda ...


LFA v reálu sice fakt nejezdím, ale prostě to BRZtko co krájí zatáčky jak když krájí Babica mrkev je fkat divný ... :smt003

vypínal si něco dál krom asistentů a skidforce? já nikde nic nenašel ...
BMW E36 318is M42
ex: Impreza sedan jakoturbo 97 BORO!


Honis kone, jezdis rovne?....

"Don't drive slowly. Drive fast ..." Jezza

Uživatelský avatar
DjRaspby
Příspěvky: 723
Registrován: 07 kvě 2013, 18:04

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od DjRaspby » 07 pro 2013, 11:45

Myslíš to BRZ v licenci nebo tu GT86 ann. edition? :) ta je vylepšená a drží jak přibitá :). Jinak samozřejmě hardcore simulátor to není, ale mě se ten model líbí, i když driftování se suprou mi přijde težší (nebo alespoň to nejde stejným způsobem jako v GT5), nicméně oproti 4 si myslím že je to o dost lepší - ve 4 se třeba nešlo točit na místě - auto se roztočilo až v rychlosti 40km/h nebo tak nějak...tady se mi libí jak je hezky znát a vidět jak pracuje podvozek a hlavně jak se změnilo vnímání chování auta ve volantu (alespoň u mě). Samozřejmě rFactor apod. to není, ale jinak si myslím že je to velmi kvalitní ,,polosimulátor".

Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 1626
Registrován: 11 lis 2008, 13:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od Peca » 07 pro 2013, 11:53

Ke GT6 bych napsal zatím jen to, že jsem teď asi hodinu jezdil s Vette C7 na Ascari a aniž bych se vyjadřoval k jízdnímu modelu nebo něčemu jinému musím říct, že naposledy jsem se takhle bavil na SKRingu :)

Uživatelský avatar
Sklenk@
Příspěvky: 282
Registrován: 22 srp 2010, 17:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od Sklenk@ » 07 pro 2013, 13:21

DjRaspby píše:Myslíš to BRZ v licenci nebo tu GT86 ann. edition? :) ta je vylepšená a drží jak přibitá :). Jinak samozřejmě hardcore simulátor to není, ale mě se ten model líbí, i když driftování se suprou mi přijde težší (nebo alespoň to nejde stejným způsobem jako v GT5), nicméně oproti 4 si myslím že je to o dost lepší - ve 4 se třeba nešlo točit na místě - auto se roztočilo až v rychlosti 40km/h nebo tak nějak...tady se mi libí jak je hezky znát a vidět jak pracuje podvozek a hlavně jak se změnilo vnímání chování auta ve volantu (alespoň u mě). Samozřejmě rFactor apod. to není, ale jinak si myslím že je to velmi kvalitní ,,polosimulátor".

mám obyč verzi gt6 a brz s klasicky od dealera dostává mě, že právě drží až moc .... je bez uprav dáváš mu co se do něj vejde, před zatáčkou odbrzdíš, začneš točit a ono zpomalí ještě víc. Projede naprosto v klidu a bez stresu.

Volant nemám, nemám ho ani kam dát... Nejradči jsem měl 4tky kvůli obtížnosti řízení. Slidy se i hůř vyrovnávaly. v GT5 to šlo samo, i ručkou si až moc věcí zachránil. Tady mi přijdou okruhy o něco širší než v minulejch dílech (ty co jsem zatim hrál, hlavně ty nereálný) ... Nevim tak nějak jsem si zvyknul na GT5 a přijde mi to ovládání jiný... lehčí ....
BMW E36 318is M42
ex: Impreza sedan jakoturbo 97 BORO!


Honis kone, jezdis rovne?....

"Don't drive slowly. Drive fast ..." Jezza

Uživatelský avatar
DjRaspby
Příspěvky: 723
Registrován: 07 kvě 2013, 18:04

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od DjRaspby » 07 pro 2013, 13:44

Tak na ovladači to nemohu posoudit...i GT5 jsem už hrál na volantu...v GT5 jsem měl Toyotu GT86 stock a gumy CS, a to byla radost. S citem se s ní dala jet pila čistou stopou a stačilo jenom trochu škubnout volantem a každá zatáčka byla bokem...tady jsem to ještě nezkoušel, jel jsem zatím jenom s tou ann. edicí...tak to vyzkouším schválně...ale zase Supra se chová skoro stejně jako v GT5 (jenom udržet drift - nepřetočit se - je tady pro mě težší), tak uvidíme.

Uživatelský avatar
Jimmy_Gti
Příspěvky: 20
Registrován: 17 lis 2012, 16:04

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od Jimmy_Gti » 07 pro 2013, 15:05

Ja mám G25 a jazdím cez LFS, Rfactor, NKPro, AutoClub Revolution, Rigs of Rods... ale asi najviac LFS kvôli fyzike a Rfactor kvôli pripojiteľnosti a modom (x/y tratí a vozidiel).

Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 1626
Registrován: 11 lis 2008, 13:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od Peca » 07 pro 2013, 15:43

Jak to vidíte s obtížností GT6? Jsem cca v půlce National B a ještě jsem snad žádný nemusel jet víc jak třikrát, a to si schválně beru auta s menším PP :(
+ ty prokleté zvuky, za to by fakt Yamauchi zasloužil vytahat za uši :roll:

Uživatelský avatar
Sklenk@
Příspěvky: 282
Registrován: 22 srp 2010, 17:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od Sklenk@ » 07 pro 2013, 17:26

Ja jsem oproti tobe pozadu ale uz jdyz jsem zajizdel licence za zlato / normalne jsem byl rad za stribro, ve 4 i za bronz / tak jsem si rikal ze je to nejaky easy... Njak uz ani karieru neresim.. U petek sem skoncil v pulce, prtz me stejne nejvic bavi obyc auta s par upravama a jezdeni ... Zadny special events, prototypy, placky atd.. Takze jenom vydelam cash, nakoupim auta a jdu do online hrani ... :-) vetsinou spis trackdays nez ze zavody
BMW E36 318is M42
ex: Impreza sedan jakoturbo 97 BORO!


Honis kone, jezdis rovne?....

"Don't drive slowly. Drive fast ..." Jezza

Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 1626
Registrován: 11 lis 2008, 13:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od Peca » 07 pro 2013, 17:32

Asi máš recht, teď jsem jel závod proti němcům a francouzům na Nurburgringu (GP), stejné auta (M3), plech na plech, ale fér, do cíle jsem dojel za druhým o metr a na pokraji infarktu, pecka! 8)

Uživatelský avatar
DjRaspby
Příspěvky: 723
Registrován: 07 kvě 2013, 18:04

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od DjRaspby » 07 pro 2013, 17:58

Kdo by chtěl, tak mi může do SZ poslat nick a můžeme jezdit...jezdíme už hodně dlouho se Shamanem...tak by se další auta do startovního pole hodily :). Jezdíme fér tak trochu ve stylu best motoring :) sajdo baj sajdooooo :-D

Uživatelský avatar
Sklenk@
Příspěvky: 282
Registrován: 22 srp 2010, 17:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od Sklenk@ » 07 pro 2013, 18:26

Zvazuju zvazuju, kdyz mam stesti kul kola jedu stred, nekd yi ve vedeni ale pak proste delam chybu a vsechno podelam a nebo od zacatku nestiham.. Nevim kde je chyba kdyz pozadavky splnuju na 100%..


Jinak peco ohledne obtiznosti... Vcera jsem s brz v kariere daval m3 e amg atd... Myslim, ze myma rukama to nebude :DD ...

Jinak muj nick sklenka3 myslim :DD

Tak update... Prae jsem se klouzal s boss302 a nebude to spatny... Velkej grip brztka byl sport hard gumama.. Nevim jestlima v realu taky stejny uzovky jako gt86... Ale v 5tkach toyota taky na obyc sportech dost drzela...
BMW E36 318is M42
ex: Impreza sedan jakoturbo 97 BORO!


Honis kone, jezdis rovne?....

"Don't drive slowly. Drive fast ..." Jezza

Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 1626
Registrován: 11 lis 2008, 13:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od Peca » 07 pro 2013, 20:10

Nick tuším PeteSX, dej echo

Uživatelský avatar
Sklenk@
Příspěvky: 282
Registrován: 22 srp 2010, 17:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od Sklenk@ » 07 pro 2013, 22:44

Odelsslano, uvidime jestli si to ty.. Btw jsem nakonec Sklenka23
BMW E36 318is M42
ex: Impreza sedan jakoturbo 97 BORO!


Honis kone, jezdis rovne?....

"Don't drive slowly. Drive fast ..." Jezza

turbo32
Příspěvky: 102
Registrován: 03 pro 2011, 13:02

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od turbo32 » 08 pro 2013, 08:53

Mne pride GT6 zabavna, licencie su uplne lahke ale podla mna je tam prave to porovnanie s friendlistom motivacia na lespie casy a mozno este vacsia ako cas samotny. paci sa mi ten driapavy zvuk pneu na harnici trakcie, dava to viac na znamost ze treba ubrat a myslim ze aj pocit z rychlosti u slabsich aut je vacsi oproti GT5. ja si to stazujem aspon trocha tym ze jazdim H prevodovku zo spojkou a pohladom zvnutra. moje ID je garageturbo32 ak tak :smt006
Obrázek

Uživatelský avatar
Dejf
Příspěvky: 818
Registrován: 13 led 2009, 07:04
Bydliště: Taková malá prdel kousek od Berouna
Kontaktovat uživatele:

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od Dejf » 08 pro 2013, 10:16

tak už mám taky objednaný PS3 a GT6 ... ještě si sám před sebou musim ospravedlnit koupi G27 :)

bude to moje první konzole, tak jsem na to zvědavej... nicméně oficiálně jí kupuju pro manželku a haranty :D
Honda S2000
Honda FR-V
Honda Jazz

Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 1626
Registrován: 11 lis 2008, 13:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od Peca » 08 pro 2013, 10:37

turbo32 píše:Mne pride GT6 zabavna, licencie su uplne lahke ale podla mna je tam prave to porovnanie s friendlistom motivacia na lespie casy a mozno este vacsia ako cas samotny. paci sa mi ten driapavy zvuk pneu na harnici trakcie, dava to viac na znamost ze treba ubrat a myslim ze aj pocit z rychlosti u slabsich aut je vacsi oproti GT5. ja si to stazujem aspon trocha tym ze jazdim H prevodovku zo spojkou a pohladom zvnutra. moje ID je garageturbo32 ak tak :smt006
Ty zvuky pneu jsou fajn až na to, že se ozývají moc brzo (už při mírném zatočení), řek bych že tam bude figurovat nějaký jednoduchý vzorec s typem pneu, rychlostí a úhlem natočení volantu. Tohle šlo dotáhnout líp..

Uživatelský avatar
Danqe
Příspěvky: 53
Registrován: 28 říj 2013, 17:23
Bydliště: České Budějovice

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od Danqe » 08 pro 2013, 11:43

Všichni se tu baví o GT6, už se nemůžu dočkat až mi příjde a taky se zapojím do konverzace :D
Toyota Celica ST182 - CRASHED
Toyota Corolla EE101 - Project car

Uživatelský avatar
Mikerc
Příspěvky: 107
Registrován: 17 srp 2013, 12:39

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od Mikerc » 08 pro 2013, 13:59

Já hraju hodně forzu horizion, a taky CS GO.
Přidávam fotku rx7 s ae86 truenem v popředí. foceno mobilem takže není uplně ostrá fotka.
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 6939_o.jpg

Uživatelský avatar
Sklenk@
Příspěvky: 282
Registrován: 22 srp 2010, 17:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Games - aneb kdo co paří

Příspěvek od Sklenk@ » 08 pro 2013, 15:19

Tak jsem na brz dal comfort soft a nemuzu si stezovat.... Mackat gtrko jak citron fakt super zazitek... Uz jsem si asi zvyk a uzivam si to... Jenom nejsem. Pure jdm :DD
BMW E36 318is M42
ex: Impreza sedan jakoturbo 97 BORO!


Honis kone, jezdis rovne?....

"Don't drive slowly. Drive fast ..." Jezza

Odpovědět