Jablonné nad Orlicí - Èervená Voda

cesty necesty :-)

Moderátoři: Amigo, riderhenry

Odpovědět
Uživatelský avatar
Libas
Big chief
Příspěvky: 2593
Registrován: 13 úno 2008, 14:52
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Jablonné nad Orlicí - Èervená Voda

Příspěvek od Libas » 30 črc 2009, 18:53

Já èumím teda, našel jsem to teï náhodou na mapì, co to tam je za blázinec?? To se snad nedá ani uøídit pøed tou Èervenou Vodou. Jel jste to už nìkdo? Musí být fakt mazec 8)

http://maps.google.cz/maps?f=d&source=s ... 51563&z=12

Uživatelský avatar
RainbowSeven
Příspěvky: 898
Registrován: 24 dub 2009, 14:19
Bydliště: Praha

Re: Jablonné nad Orlicí - Èervená Voda

Příspěvek od RainbowSeven » 14 srp 2009, 17:27

Libas píše:Já èumím teda, našel jsem to teï náhodou na mapì, co to tam je za blázinec?? To se snad nedá ani uøídit pøed tou Èervenou Vodou. Jel jste to už nìkdo? Musí být fakt mazec 8)

http://maps.google.cz/maps?f=d&source=s ... 51563&z=12
naopak...uøídit se to dá naprosto senzaènì...
jezdím tam dost èasto, pokud jsem u pøítelkynì v lanškrounì...vyjedu smìrem z lanškrouna na Albrechtice. To je první tra závodu do vrchu v blízkém okolí. doporuèuju mapu a zkouknout. tomu kopci se øíká Laudon. a je to nejrychlejší tra v seriáluMÈR do vrchu pokud vím.

Pak pokraèuju skvìlou silnící z kopce do kopce smìrem na Štíty. tam si dám vždycky oraz u acrobat parcu Aleše Valenty. O víkendech tam v létì dost èasto nìkdo skáèe....auto vychladne a já taky.
Pak pokraèuju práve smìrem na Èervenou vodu. Nad ní se tyèí kopec zvaný Suchý vrch a ne náhodou je taky v seriálu závodù do vrchu. Po jeho zdolání si mùžete vyjet nahoru na rozhlednu. je tam moc pìknej výhled a dá se dojet pøímo k ní, takže nevážíte kroky a energii, kterou budete ještì potøebovat :wink:

Ze "Sucháèe" pak míøím suprovou silnicí smìrem dolù k Jablonnému nad Orlicí. Zážitek zaruèen, ale bacha na brzdy. Mùžou toho už mít dost.

Z jablonného jedu smìrem na Letohrad a pøed Šedivcem uhnu na ¡Ustí nad Orlicí. To už taková zábava není, je tam i ponìkud víc aut, ale jedu tam z jednoho prostého dùvodu. A to kvuli tøetí trase závodù do vrchu.

Ta vede z ústí nad orlicí na rozhlednu na "Andláku", neboli k Andrlovu Chlumu.....vøele doporuèuju...teda...rozhodnì ne po dešti. Trat je to ze všech tøí nejužší a je lemována skoro všude svodidlama. Takže to má tu správnou atmosféru, ale není kam utéct, když se neco podìlá.
Hlavnì po dešti bývají popadaný vìtvì a jehlièí, sem tam vyplavený trochu bahýnka. Je to celý v lese. Takže slunce si tam hledá cestu pomìrnì složitì a nezøídka pøekvapí v zatáèce mokrý flek, který vás jistì nepotìší... :!:

Vyjeïte nahoru, dejte si oraz, vylezte na rozhlednu a kochejte se....

fakt paráda
Nissan 350Z - 2004
Nissan Maxima 3,0 VQ - 1996

Uživatelský avatar
RainbowSeven
Příspěvky: 898
Registrován: 24 dub 2009, 14:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od RainbowSeven » 14 srp 2009, 17:32

Nissan 350Z - 2004
Nissan Maxima 3,0 VQ - 1996

Davidoff
Příspěvky: 310
Registrován: 17 úno 2008, 16:58
Bydliště: MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidoff » 14 srp 2009, 18:05

Andrlák už tady je 8)

http://www.jdm-meeting.cz/forum/viewtopic.php?t=257

ty jsi bydlíš nìkde tam v okolí? :D
Honda Accord 2.4 :)
[img]http://i331.photobucket.com/albums/l472/Davidoff123/DSC_8780.jpg[/img]

Uživatelský avatar
RainbowSeven
Příspěvky: 898
Registrován: 24 dub 2009, 14:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od RainbowSeven » 14 srp 2009, 18:10

vidíš to 8)

no..ale co..to se neochodí....za informaci to stojí.

jsem z prahy, ale jezdím tam pomìrnì èasto s pøítulkou k rodinì. v sobotu veèer místo pravidelného televizního programu radši jedu smìrem na Sucháè. 8)
Nissan 350Z - 2004
Nissan Maxima 3,0 VQ - 1996

Uživatelský avatar
speedy_s
Příspěvky: 2845
Registrován: 28 dub 2008, 18:25
Bydliště: Stone District
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od speedy_s » 15 srp 2009, 09:31

Znám už jsem tam taky párkrát jel 8) v tìch serpentýnách se známýmu pozvracela koèka v autì :lol:
Never lose respect of what you’re doing behind the wheel.
91´Mazda Savanna RX-7 FC3S

Odpovědět